ALASEHİR MESLEK YÜKSEK OKULU MEZUNLARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALAŞEHİR MESLEK YÜKSEK OKULU MEZUNLARI PORTALI

AnasayfaEtkinlikleriGaleriSSSAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
MEZUN ARKADAŞLARI BİLGİLENDİRMEK İÇİN KURULMUŞTUR RESMİ BİR BAĞI YOKTUR
KISAYOLLAR
  1. KPSS HAZIRLIK DÖKÜMAN
  2. MEMUR ALIM İLANLARI
  3. GÜNCEL HABERLER
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  uzaktan eğitim hakkında Sıkça Sorulan Sorular
İkinci Üniversite kapsamında başvuru yapabileceğiniz Üniversiteler Icon_minitimeSalı 23 Şub. 2021, 09:42 tarafından Admin

» Online Vize Sınavı Tarihleri Belirlendi
İkinci Üniversite kapsamında başvuru yapabileceğiniz Üniversiteler Icon_minitimeSalı 07 Nis. 2020, 22:39 tarafından Admin

» #EVDEKALMADA ÜCRETSİZ İNCELENECEK SİTE VE ÖNERİLER
İkinci Üniversite kapsamında başvuru yapabileceğiniz Üniversiteler Icon_minitimeÇarş. 01 Nis. 2020, 18:42 tarafından Admin

» ÇEŞİTLİ YAZI/SLAYT/DÖKÜMANLAR
İkinci Üniversite kapsamında başvuru yapabileceğiniz Üniversiteler Icon_minitimePtsi 30 Mart 2020, 22:18 tarafından Admin

» Koronavirüs (Covid 19) hakkında sıklıkla sorulan sorular ve cevapları
İkinci Üniversite kapsamında başvuru yapabileceğiniz Üniversiteler Icon_minitimePtsi 30 Mart 2020, 20:53 tarafından Admin

» COVID 19 virüsü nedeniyle, Bahar Dönemi sınav takvimi aşağıdaki şekilde düzenlenmiştir.
İkinci Üniversite kapsamında başvuru yapabileceğiniz Üniversiteler Icon_minitimePtsi 30 Mart 2020, 20:37 tarafından Admin

» Ara (Vize) Sınavları ile İlgili Duyuru
İkinci Üniversite kapsamında başvuru yapabileceğiniz Üniversiteler Icon_minitimePtsi 30 Mart 2020, 20:28 tarafından Admin

» COVID-19 Genel Bilgiler
İkinci Üniversite kapsamında başvuru yapabileceğiniz Üniversiteler Icon_minitimeSalı 17 Mart 2020, 21:53 tarafından Admin

» CoronaVirus Propagation Dashboard
İkinci Üniversite kapsamında başvuru yapabileceğiniz Üniversiteler Icon_minitimeÇarş. 19 Şub. 2020, 20:32 tarafından Admin

» 2019 Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı - 3 - BAŞVURU
İkinci Üniversite kapsamında başvuru yapabileceğiniz Üniversiteler Icon_minitimePaz 06 Ekim 2019, 11:30 tarafından Admin

» EĞİTİMLE İLGİLİ SÖZLER
İkinci Üniversite kapsamında başvuru yapabileceğiniz Üniversiteler Icon_minitimePaz 06 Ekim 2019, 11:29 tarafından Admin

» İŞKUR üzerinden 30 Belediye ve kamu kurumu KPSS'siz 380 personel alımı yapacak!
İkinci Üniversite kapsamında başvuru yapabileceğiniz Üniversiteler Icon_minitimePtsi 16 Eyl. 2019, 00:31 tarafından Admin

» KYK yurt başvuru kayıtları nasıl yapılır?
İkinci Üniversite kapsamında başvuru yapabileceğiniz Üniversiteler Icon_minitimeC.tesi 07 Eyl. 2019, 11:40 tarafından Admin

» 2019-DGS: Tercihlerin Alınması
İkinci Üniversite kapsamında başvuru yapabileceğiniz Üniversiteler Icon_minitimeÇarş. 21 Ağus. 2019, 12:35 tarafından Admin

» Nasıl Öğrenci Olabilirim A T A T Ü R K Üniversitesi Açıkögretim
İkinci Üniversite kapsamında başvuru yapabileceğiniz Üniversiteler Icon_minitimeSalı 13 Ağus. 2019, 22:08 tarafından Admin

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
TakvimTakvim
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde ALASEHİR MESLEK YÜKSEK OKULU MEZUNLARI adresi saklayın ve paylaşın

İkinci Üniversite kapsamında başvuru yapabileceğiniz Üniversiteler

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

İkinci Üniversite kapsamında başvuru yapabileceğiniz Üniversiteler Empty
MesajKonu: İkinci Üniversite kapsamında başvuru yapabileceğiniz Üniversiteler   İkinci Üniversite kapsamında başvuru yapabileceğiniz Üniversiteler Icon_minitimeÇarş. 09 Mayıs 2018, 00:59

Öncelikle İkinci Üniversite kapsamında başvuru yapabileceğiniz 2 üniversite var. Bunlar;
-İstanbul Üniversitesi Açık Ve Uzaktan Eğitim Fakültesi

-Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi

İkinci Üniversite kapsamında kayıt yaptırılabilecek İstanbul Üniversitesi Açık Ve Uzaktan Eğitim Fakültesi Önlisans ve Lisans programları ise şunlar;
Ön Lisans Programları

1. Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği Yönetimi

2.Hukuk Büro Yönetimi Ve Sekreterliği

3.Kültürel Miras ve Turizm

4.Sağlık Kurumları İşletmeciliği

5.Sosyal Hizmetler

6.Tıbbi Dökümantasyon Ve Sekreterlik

Lisans Programları

1.Coğrafya
2.Felsefe
3.Tarih
4-Sosyoloji
5-İşletme
6-İktisat

İstanbul Üniversitesi İkinci Üniversite kapsamı hakkında daha detaylı bilgi için aşağıdaki web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
ikinciuniversite.istanbul.edu.tr/ikinci-universite/

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin kayıt yaptırılabilecek önlisans ve lisans programları şunlar;
Açıköğretim Fakültesi Önlisans Programları
1. Adalet
2. Aşçılık
3. Bankacılık ve Sigortacılık
4. Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı **
5. Çağrı Merkezi Hizmetleri
6. Dış Ticaret
7. Emlak ve Emlak Yönetimi
8. Ev İdaresi
9. Fotoğrafçılık ve Kameramanlık
10. Halkla İlişkiler ve Tanıtım
11. İlahiyat
12. İnsan Kaynakları Yönetimi
13. İşletme Yönetimi
14. Kültürel Miras ve Turizm
15. Lojistik
16. Marka İletişimi
17. Medya ve İletişim
18. Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası
19. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
20. Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi
21. Radyo ve Televizyon Programcılığı
22. Sağlık Kurumları İşletmeciliği
23. Sosyal Hizmetler
24. Spor Yönetimi
25. Tarım
26. Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik **
27. Turizm ve Otel İşletmeciliği *
28. Turizm ve Seyahat Hizmetleri *
29. Yaşlı Bakımı
30. Yerel Yönetimler
31. Web Tasarımı ve Kodlama

Açıköğretim Fakültesi Lisans Programları
1. Felsefe
2. Halkla İlişkiler ve Reklamcılık
3. Sağlık Yönetimi
4. Sosyoloji
5. Tarih
6. Türk Dili ve Edebiyatı
7. Yönetim Bilişim Sistemleri

İktisat Fakültesi Lisans Programları
1. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
2. İktisat
3. Kamu Yönetimi
4. Maliye
5. Uluslararası İlişkiler

İşletme Fakültesi Lisans Programları

1. İşletme
2. Konaklama İşletmeciliği ***
3. Uluslararasi Ticaret ve Lojistik Yönetimi

* Bu programlarda zorunlu staj uygulaması bulunmaktadır.
** Bu programlarda klavye uygulaması bulunmaktadır.
*** Bu programda isteğe bağlı staj uygulaması bulunmaktadır.

Anadolu Üniversitesi İkinci Üniversite kapsamı hakkında daha detaylı bilgi için aşağıdaki web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
http://ikinciuniversite.anadolu.edu.tr
Sınavsız İkinci Üniversiteye Kimler Başvurabilecek? 
ÖSYM’nin Yüksekögretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu’nda yer alan üniversitelerde hâlen ögrenci olan ya da bu programlardan mezun olanlar,
• Önlisans ögrencileri/mezunları önlisans programlarına,
• Lisans öğrencileri/mezunları önlisans ve lisans programlarına,
• Türkiye’deki yükseköğretim kurumlarının lisans/ön lisans düzeyindeki programlarına herhangi bir şekilde kayıtlı/mezunu yabancı uyruklu öğrenciler,
• Yurt dışında lisans seviyesinde yükseköğretim kurumlarını bitirerek Yükseköğretim Kurulu Baskanlıgı’ndan (YÖK) denklik belgesi alanlar fakülte programlarına başvuru yapabilir.
Sınavsız İkinci Üniversiteye Kimler Başvuramayacak?
Herhangi bir üniversitenin ön lisans/lisans düzeyindeki programlarında kaydı bulunmayanlar veya bu programlardan herhangi bir şekilde ilişiği kesilenler (kayıt sildirenler vb.)
• ÖSYM’nin Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu’nda yer almayan herhangi bir ön lisans/lisans programının öğrencisi ya da mezunu olanlar
• YÖK denkliği olmayan yurt dışındaki bir üniversitenin herhangi bir ön lisans/lisans düzeyindeki programlarında öğrenci ya da mezun olanlar,
• İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesinin lisans / önlisans programlarından herhangi birinde öğrenci olanlar kayıt olamazlar.
• Herhangi bir üniversitenin lisans düzeyindeki programlarında kayıtlı/mezun olanlar, kayıtlı/mezun oldukları aynı programa kayıt olamazlar.
(Örneğin, İktisat programı öğrencileri/mezunları, İktisat programına kayıt yaptıramazlar)

• Ön lisans ögrencileri/mezunları lisans programlarına kayıt olamazlar.
Sınavsız İkinci Üniversitede Askerlik Durumu Ne Olacak?
Bir yükseköğretim programından mezun olan veya halen bir örgün yükseköğretim programında okuyanlardan açıköğretimin bir programına kayıt yaptıranlar, askerlik işlemleri hariç açıköğretimdeki tüm öğrencilik hizmetlerinden yararlanırlar. 
Örgün öğretim ile birlikte açıköğretim programına kaydolacak erkek öğrencilerin askerlik işlemleri, örgün öğretimdeki statülerine göre yapılacaktır. Bu durumdaki öğrencilerin açıköğretim programlarına kaydolmaları, askerlik işlemleri ile ilgili herhangi bir hak sağlamayacaktır. Açıköğretim programlarına kayıt yaptırdıktan sonra örgün öğretimden kaydını sildiren öğrenciler bu durumlarını belgelendirmek koşuluyla askerlik işlemleri dahil tüm öğrencilik hizmetinden yararlanacaklardır. 
http://pylsmpltfrm.yetkin-forum.com

İkinci Üniversite kapsamında başvuru yapabileceğiniz Üniversiteler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi kapsamında sözleşmeli personel olarak kamu kurum ve kuruluşlarında görev alınması, çeşitli yollarla mümkün olabiliyor.
» KPSS Geç Başvuru için geç başvuru günü ise 6 Haziran Çarşamba olarak açıklandı.
» 13 üniversite bölünüyor, 20 yeni üniversite geliyor
» Toplum Yararına Program TYP kapsamında da ilanlar
»  Toplum Yararına Program TYP kapsamında kamu kurumları da geçici süreli personel alımı gerçekleştirmektedir