ALASEHİR MESLEK YÜKSEK OKULU MEZUNLARI

ALAŞEHİR MESLEK YÜKSEK OKULU MEZUNLARI PORTALI

AnasayfaTakvimEventsGaleriSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap
DİKKAT! 01.01.2010 TARİHİNDEN ÖNCE MEZUN OLAN TÜM ÖĞRENCİLERİN DİPLOMALARI VERİLMEKTEDİR.
MEZUN ARKADAŞLARI BİLGİLENDİRMEK İÇİN KURULMUŞTUR RESMİ BİR BAĞI YOKTUR
KISAYOLLAR
  1. KPSS HAZIRLIK DÖKÜMAN
  2. MEMUR ALIM İLANLARI
  3. GÜNCEL HABERLER
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJLARI VE SÖZLER
Ptsi Ekim 29, 2018 3:09 pm tarafından Admin

» İLGİLİ ÖĞRENCİLERE DUYURULUR.
Ptsi Ekim 08, 2018 11:20 am tarafından Admin

» 2018-2019 Güz Yarı Yıl Ders Programı Değişim Sonrası Son Hali
Ptsi Ekim 08, 2018 11:16 am tarafından Admin

» I. ve II. ÖĞRENCİLERİ İLE ORYANTASYON EĞİTİMİ VE DANIŞMANLIK TOPLANTILARI PROGRAM SINIFLARINIZDA GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR. SAAT VE TARİHLER AŞAĞIDA VERİLMİŞTİR.
C.tesi Eyl. 29, 2018 10:03 pm tarafından Admin

» Dikey geçiş kayıtları
Perş. Eyl. 20, 2018 8:37 pm tarafından Admin

» SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ SINAV DUYURUSU
Perş. Eyl. 20, 2018 8:35 pm tarafından Admin

» GÜNCEL MEMUR ALIMLARI
Perş. Eyl. 20, 2018 8:31 pm tarafından Admin

» Diyanet İşleri Başkanlığı 2018 Yılı 4-B Sözleşmeli Personel Alımı
Perş. Eyl. 20, 2018 8:29 pm tarafından Admin

» Öğrencilerimizin Dikkatine (Muafiyet Sınavı ile ilgili)
C.tesi Eyl. 15, 2018 8:45 pm tarafından Admin

» 2018 Elektronik Yabancı Dil Sınavı (e-YDS 2018/10) - BAŞVURU
C.tesi Eyl. 15, 2018 8:38 pm tarafından Admin

» "Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Öğrenim Kredisi Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik", Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.
Cuma Ağus. 31, 2018 6:57 pm tarafından Admin

» Ogm personel alımı
Çarş. Ağus. 29, 2018 10:56 pm tarafından Admin

» Üniversitemizin yeni tanıtım kılavuzu yayınlandı
Çarş. Ağus. 22, 2018 10:45 am tarafından Admin

» Velet - Uyan feat. Canbay & Wolker
Çarş. Ağus. 22, 2018 10:31 am tarafından Admin

» 2018 KPSS ÖN LİSANS BAŞVURU TARİHİ NE ZAMAN?
Çarş. Ağus. 22, 2018 10:21 am tarafından Admin

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Kasım 2018
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
TakvimTakvim
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi digg  Sosyal yer imi delicious  Sosyal yer imi reddit  Sosyal yer imi stumbleupon  Sosyal yer imi slashdot  Sosyal yer imi yahoo  Sosyal yer imi google  Sosyal yer imi blogmarks  Sosyal yer imi live      

Sosyal bookmarking sitesinde ALASEHİR MESLEK YÜKSEK OKULU MEZUNLARI adresi saklayın ve paylaşın
Anahtar-kelime

Paylaş | 

EVLİLİK MESAJLARI

YazarMesaj
Admin
Admin

MesajKonu: EVLİLİK MESAJLARI   Cuma Mart 11, 2011 2:59 pm

Evlilik Mesajlari

UNUTMAYIN KI PAYLASTIKCA COGALAN TEK SEY SEVGIDIR, EVLILIK GIBI BIR NOKTAYLA EBEDILESTIRDIGINIZ SEVGINIZIN HEP COGALMASINI DILERIM. MUTLU BIR YASAM DILEGIYLE...

SEVGINIZI OLUMSUZLESTIRMEYE DOGRU ATTIGINIZ BU ADIMDA SEVGINIZIN HEP ILK ANKI GIBI TAZE KALMASI VE MUTLU OLMANIZ DILEGIMLE...

YASANTINIZIN HER GUNU BUGUNKU GIBI SEVGI DOLU, MUTLU VE HEYECAN DOLU GECSIN. BIRBIRINIZE HEP BAGLI KALIN! MUTLULUKLAR...

BEYAZ GUVERCINLER YOLLUYORUM SIZE BURALARDAN, HAYATINIZA SEVGI, MUTLULUK VE HUZUR VERSIN DIYE. OMUR BOYU MUTLULUKLAR DILERIM.

HER GUNUNUZ BIRBIRINIZI DAHA COK SEVEREK VE BIRBIRINIZE DAHA COK BAGLANARAK GECSIN. HAYAT BOYU MUTLU VE HUZURLU YASAYIN! YUVANIZDAN SEVGI EKSIK OLMASIN...

EBEDI SEVGI YOLUNDA ATTIGINIZ BU ILK ADIMDA BELKI YANINIZDA DEGILIM AMA BILIN KI TUM KALBIM SIZINLE. HAYAT BOYU MUTLU OLMANIZI DILIYORUM.

HAYAT KADEHSE EGER, ASK DA KADEHI DOLDURAN SARAPTIR. KADEHINIZIN HIC SARAPSIZ KALMAMASI DILEKLERIMIZLE, HAYAT BOYU MUTLULUKLAR DILERIZ.

BIR ELMANIN IKI YARISI GIBISINIZ. YASAM BOYU BUNU KORUMANIZ VE BIRBIRINIZI HEP TAMAMLAMANIZ DILEGIYLE... MUTLULUKLAR!

SANA ESINLE BIRLIKTE HUZUR VE MUTLULUK DOLU BIR YASAM DILIYORUM. HER IKINIZI DE TEBRIK EDER, MUTLULUKLAR DILERIM.

NIKAHINIZA GELEMIYORUM AMA MUTLULUK DILEKLERIMI ILETEMEYECEK KADAR DA UZAKTA DEGILIM. UMARIM HER SEY GONLUNUZCE OLUR…

HAYAT BOYU BIRLIKTE ILERLEMEYE KARAR VERDIGINIZ YOLDA, GUNES HEP ONUNUZDE OLSUN KI GOLGELER ARDINIZDA KALSIN. BIR OMUR BOYU MUTLULUKLAR DILERIM…

TUM YASANTINIZ BOYUNCA EN GUZEL GUNLERI, EN NESELI ANLARI VE SEVGININ DORUKLARINI BERABER YASAMANIZI DILERIM... MUTLULUKLAR…

BIRLESEN ELLERINIZ VE KALPLERINIZ BIRBIRINDEN HIC AYRILMASIN. BIR HAYATI TUM GUZELLIKLERIYLE PAYLASMANIZ DILEGIMLE... MUTLULUKLAR!

ZAMAN COK KISA, YASAM BOYU BIRLIKTE OLMAYA SOZ VERDIGINIZ BUGUNDEN ITIBAREN BIRBIRINIZIN KALBINI KIRMAMAYA VE HEP SEVGI DOLU OLMAYA OZEN GOSTERIN. MUTLULUKLAR…

HER GUNUZU HER AN BITECEKMISCESINE BIRBIRINIZE DAHA DA SIKI SARILARAK VE SEVGI DOLU YASAMANIZI DILIYORUM... OMUR BOYU MUTLULUKLAR…

BIR ASK GULUMSEMEYLE BASLAR, OPUCUKLE DEVAM EDER VE BIR NIKAHLA OLUMSUZLESIR. SEVGINIZI OLUMSUZLESTIRMEYE DOGRU ATTIGINIZ BU ADIMDA, ASKINIZIN HEP ILK GUNKU GIBI TAZE KALMASINI VE MUTLU OLMANIZI DILIYORUM. ELLERINIZ BIRBIRINDEN HIC AYRILMASIN!

HER GUNUNUZ, BIRBIRINIZI DAHA COK SEVEREK VE BIRBIRINIZE DAHA COK BAGLANARAK SEVGI DOLU GECSIN. HAYAT BOYU MUTLU, HUZURLU VE DE BOL COCUKLU YASAMANIZ DILEGIMLE. YUVANIZDAN SEVGI EKSIK OLMASIN. GOZLERINIZ HEP BIRBIRINI ARASIN. MUTLULUKLAR...

PAYLASTIKCA COGALAN TEK SEY SEVGIDIR, EVLILIK GIBI BIR NOKTAYLA EBEDILESTIRDIGINIZ SEVGINIZIN HEP COGALMASINI DILERIZ... YASAMINIZ BOYUNCA GUNES HEP ONUNUZDE OLSUN KI GOLGELER ARDINIZDA KALSIN. OMUR BOYU MUTLULUKLAR DILERIM…

NICE MUTLU, BASARILI VE SAGLIKLI YILLARA...

EVLILIK YILDONUMUNUZ KUTLU OLSUN...

OMUR BOYU DEVAMINI DILERIZ...
Kullanıcı profilini gör http://pylsmpltfrm.yetkin-forum.com

EVLİLİK MESAJLARI
1 sayfadaki 1 sayfası