ALASEHİR MESLEK YÜKSEK OKULU MEZUNLARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALAŞEHİR MESLEK YÜKSEK OKULU MEZUNLARI PORTALI

AnasayfaEtkinlikleriGaleriSSSAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
MEZUN ARKADAŞLARI BİLGİLENDİRMEK İÇİN KURULMUŞTUR RESMİ BİR BAĞI YOKTUR
KISAYOLLAR
  1. KPSS HAZIRLIK DÖKÜMAN
  2. MEMUR ALIM İLANLARI
  3. GÜNCEL HABERLER
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  uzaktan eğitim hakkında Sıkça Sorulan Sorular
Uzaktan Eğitim  Icon_minitimeSalı 23 Şub. 2021, 09:42 tarafından Admin

» Online Vize Sınavı Tarihleri Belirlendi
Uzaktan Eğitim  Icon_minitimeSalı 07 Nis. 2020, 22:39 tarafından Admin

» #EVDEKALMADA ÜCRETSİZ İNCELENECEK SİTE VE ÖNERİLER
Uzaktan Eğitim  Icon_minitimeÇarş. 01 Nis. 2020, 18:42 tarafından Admin

» ÇEŞİTLİ YAZI/SLAYT/DÖKÜMANLAR
Uzaktan Eğitim  Icon_minitimePtsi 30 Mart 2020, 22:18 tarafından Admin

» Koronavirüs (Covid 19) hakkında sıklıkla sorulan sorular ve cevapları
Uzaktan Eğitim  Icon_minitimePtsi 30 Mart 2020, 20:53 tarafından Admin

» COVID 19 virüsü nedeniyle, Bahar Dönemi sınav takvimi aşağıdaki şekilde düzenlenmiştir.
Uzaktan Eğitim  Icon_minitimePtsi 30 Mart 2020, 20:37 tarafından Admin

» Ara (Vize) Sınavları ile İlgili Duyuru
Uzaktan Eğitim  Icon_minitimePtsi 30 Mart 2020, 20:28 tarafından Admin

» COVID-19 Genel Bilgiler
Uzaktan Eğitim  Icon_minitimeSalı 17 Mart 2020, 21:53 tarafından Admin

» CoronaVirus Propagation Dashboard
Uzaktan Eğitim  Icon_minitimeÇarş. 19 Şub. 2020, 20:32 tarafından Admin

» 2019 Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı - 3 - BAŞVURU
Uzaktan Eğitim  Icon_minitimePaz 06 Ekim 2019, 11:30 tarafından Admin

» EĞİTİMLE İLGİLİ SÖZLER
Uzaktan Eğitim  Icon_minitimePaz 06 Ekim 2019, 11:29 tarafından Admin

» İŞKUR üzerinden 30 Belediye ve kamu kurumu KPSS'siz 380 personel alımı yapacak!
Uzaktan Eğitim  Icon_minitimePtsi 16 Eyl. 2019, 00:31 tarafından Admin

» KYK yurt başvuru kayıtları nasıl yapılır?
Uzaktan Eğitim  Icon_minitimeC.tesi 07 Eyl. 2019, 11:40 tarafından Admin

» 2019-DGS: Tercihlerin Alınması
Uzaktan Eğitim  Icon_minitimeÇarş. 21 Ağus. 2019, 12:35 tarafından Admin

» Nasıl Öğrenci Olabilirim A T A T Ü R K Üniversitesi Açıkögretim
Uzaktan Eğitim  Icon_minitimeSalı 13 Ağus. 2019, 22:08 tarafından Admin

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde ALASEHİR MESLEK YÜKSEK OKULU MEZUNLARI adresi saklayın ve paylaşın

Uzaktan Eğitim

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Uzaktan Eğitim  Empty
MesajKonu: Uzaktan Eğitim    Uzaktan Eğitim  Icon_minitimeÇarş. 18 Nis. 2018, 20:58

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Uzaktan Eğitim
Manisa Celal Bayar Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi 2012 – 2013 Eğitim-Öğretim Yılı içerisinde Turgutlu Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Programcılığı Önlisans Programı ve Sosyal Bilimler Enstitüsü Maliye Tezsiz Yüksek Lisans Programı ile eğitime başlamıştır. 2013 – 2014 öğretim yılında bu programlara ek olarak Fen Bilimleri Enstitüsü Mühendislik Yönetimi Tezsiz Yüksek Lisans , Sağlık Bilimleri Enstitüsü Sağlık Hizmetlerinde İletişim Tezsiz Yüksek Lisans , İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Lisans, Soma Meslek Yüksekokulu İş Sağlığı ve Güvenliği Önlisans , Salihli Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Önlisans bölüm ve programları eklenmiş ve 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında ise İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Lisans , Ahmetli Meslek Yüksekokulu İnsan Kaynakları Yönetimi Önlisans , Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi Tezsiz Yüksek Lisans programlarının eklenmesiyle bölüm ve program sayıları arttırılmıştır.
Bugün 1234 öğrencimiz uzaktan öğretim yöntemiyle öğrenimlerini sürdürmektedir. Buna ilave olarak Üniversitemizin çeşitli bölüm ve programlarından 14.011 öğrencimiz ortak zorunlu dersleri (****** İlkeleri ve İnkılap Tarihi, Türk Dili , Bilgisayar Teknolojileri ve Yabancı Dil) uzaktan eğitim yoluyla eş zamanlı olarak almaktadır.
MCBÜ-UZEM, kurulu altyapısını eğitim – öğretimin yanı sıra gerek üniversitemiz gerekse diğer kamu kuruluşlarıyla paylaşarak toplumumuza yararlı olmayı da amaç edinmiştir. Bu bağlamda 2014 yılı içerisinde Manisa İl Sağlık Müdürlüğü ile Üniversitemiz arasında “Aday Memur Eğitimlerinin Uzaktan Eğitim Yoluyla Verilmesi” işbirliği protokolü imzalanmış ve eğitimlerin Sağlık Bakanlığı bünyesine alınma sürecine kadar toplam 15 ilimizin Sağlık Müdürlükleri ile aday memur eğitimi gerçekleştirilmiştir.Son olarak da merkezimiz Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu ile aday memur eğitimimizin ilkini başarılı bir şekilde tamamlamış bulunmaktadır. Aday Memurlara yönelik bu avantajlı program kendi üniversitemiz bünyesindeki aday memurlara da başarılı bir şekilde uygulanmaktadır.
Bunun dışında üniversitemizde MYO/Fakültelere ve personele yönelik İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimlerini de her yıl yeni katılımcılarla sürdürmektedir.
Tüm bu eğitimleri sağlarken 444 9 228 no’lu Çağrı Destek Hattı ile öğrencilerimize ve uzaktan eğitim hakkında bilgi almak isteyen tüm adaylara hafta içi 08:00 – 24:00 saatleri arasında online destek hizmeti de sunulmaktadır.
2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı içerisinde açılması plânlanan uzaktan eğitim programları ile gelişmekte olan bilimsel metotlara dayalı eğitim programları oluşturulmakta, öğrencilerin özgürlük alanları genişletilerek daha özgür bir üniversite oluşturulması hedeflenmektedir. Böylece üniversitemizin vizyonu, misyonu ve stratejik hedefleri ile uyumlu bir çalışma gerçekleştirilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

» Uzaktan Eğitim programlarını kullanmak için bir programa ihtiyaç var mı ?

» Uzaktan eğitim mezunları ile örgün eğitim mezunlarının hakları farklı mıdır?

Uzaktan eğitim programlarından mezun olan öğrencilerimiz aynı programdan mezun olan örgün eğitim öğrencilerimiz ile aynı haklara sahip olurlar.

» Öğrenci belgesi veya transkript belgesini nasıl alabilirim?

» Alacak olduğum diplomamda "Uzaktan Eğitim" ibaresi yer alacak mıdır?

» Uzaktan Eğitim programlarında sınavlar nasıl uygulanacak?

» Pop-up engelleyici nedir ?

» Örgün ve İkinci Öğretim Önlisans ve Lisans düzeyindeki programlardan Uzaktan eğitim programlarına yatay geçiş yapılabilir mi?

» Açık ve Uzaktan eğitim programlarından Örgün öğretim programlarına yatay geçiş yapılabilir mi?

» Açık ve Uzaktan eğitim programlarından diğer açık veya uzaktan öğretim programlarına yatay geçiş yapılabilir mi?

http://pylsmpltfrm.yetkin-forum.com

Uzaktan Eğitim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  uzaktan eğitim hakkında Sıkça Sorulan Sorular
» Celal Bayar Üniversitesi Eğitim Kataloğu
» İÇ DENETÇİ ADAYLARI BELİRLEME, EĞİTİM VE SERTİFİKA YÖNETMELİĞİ
» 2018-KPSS Lisans Eğitim Bilimleri Sınava Giriş Belgeleri Açıklandı
» 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Müzik Bölümü Özel Yetenek Sınavı İle Öğrenci Alımı