ALASEHİR MESLEK YÜKSEK OKULU MEZUNLARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALAŞEHİR MESLEK YÜKSEK OKULU MEZUNLARI PORTALI

AnasayfaEtkinlikleriGaleriSSSAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
MEZUN ARKADAŞLARI BİLGİLENDİRMEK İÇİN KURULMUŞTUR RESMİ BİR BAĞI YOKTUR
KISAYOLLAR
  1. KPSS HAZIRLIK DÖKÜMAN
  2. MEMUR ALIM İLANLARI
  3. GÜNCEL HABERLER
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  uzaktan eğitim hakkında Sıkça Sorulan Sorular
T.C.  AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN  ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI İLANI Icon_minitimeSalı 23 Şub. 2021, 09:42 tarafından Admin

» Online Vize Sınavı Tarihleri Belirlendi
T.C.  AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN  ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI İLANI Icon_minitimeSalı 07 Nis. 2020, 22:39 tarafından Admin

» #EVDEKALMADA ÜCRETSİZ İNCELENECEK SİTE VE ÖNERİLER
T.C.  AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN  ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI İLANI Icon_minitimeÇarş. 01 Nis. 2020, 18:42 tarafından Admin

» ÇEŞİTLİ YAZI/SLAYT/DÖKÜMANLAR
T.C.  AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN  ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI İLANI Icon_minitimePtsi 30 Mart 2020, 22:18 tarafından Admin

» Koronavirüs (Covid 19) hakkında sıklıkla sorulan sorular ve cevapları
T.C.  AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN  ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI İLANI Icon_minitimePtsi 30 Mart 2020, 20:53 tarafından Admin

» COVID 19 virüsü nedeniyle, Bahar Dönemi sınav takvimi aşağıdaki şekilde düzenlenmiştir.
T.C.  AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN  ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI İLANI Icon_minitimePtsi 30 Mart 2020, 20:37 tarafından Admin

» Ara (Vize) Sınavları ile İlgili Duyuru
T.C.  AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN  ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI İLANI Icon_minitimePtsi 30 Mart 2020, 20:28 tarafından Admin

» COVID-19 Genel Bilgiler
T.C.  AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN  ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI İLANI Icon_minitimeSalı 17 Mart 2020, 21:53 tarafından Admin

» CoronaVirus Propagation Dashboard
T.C.  AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN  ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI İLANI Icon_minitimeÇarş. 19 Şub. 2020, 20:32 tarafından Admin

» 2019 Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı - 3 - BAŞVURU
T.C.  AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN  ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI İLANI Icon_minitimePaz 06 Ekim 2019, 11:30 tarafından Admin

» EĞİTİMLE İLGİLİ SÖZLER
T.C.  AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN  ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI İLANI Icon_minitimePaz 06 Ekim 2019, 11:29 tarafından Admin

» İŞKUR üzerinden 30 Belediye ve kamu kurumu KPSS'siz 380 personel alımı yapacak!
T.C.  AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN  ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI İLANI Icon_minitimePtsi 16 Eyl. 2019, 00:31 tarafından Admin

» KYK yurt başvuru kayıtları nasıl yapılır?
T.C.  AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN  ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI İLANI Icon_minitimeC.tesi 07 Eyl. 2019, 11:40 tarafından Admin

» 2019-DGS: Tercihlerin Alınması
T.C.  AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN  ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI İLANI Icon_minitimeÇarş. 21 Ağus. 2019, 12:35 tarafından Admin

» Nasıl Öğrenci Olabilirim A T A T Ü R K Üniversitesi Açıkögretim
T.C.  AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN  ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI İLANI Icon_minitimeSalı 13 Ağus. 2019, 22:08 tarafından Admin

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde ALASEHİR MESLEK YÜKSEK OKULU MEZUNLARI adresi saklayın ve paylaşın

T.C. AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI İLANI

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

T.C.  AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN  ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI İLANI Empty
MesajKonu: T.C. AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI İLANI   T.C.  AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN  ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI İLANI Icon_minitimeC.tesi 21 Nis. 2018, 21:00

T.C.
AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN
ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI İLANI
Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve
Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri ve “Afyon Kocatepe Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve
Atanmalarda Aranacak Asgari Koşullar”a göre öğretim üyesi alınacaktır. İlan edilen kadrolar aşağıda belirtilmiş olup,
istenen evraklar ve başvuru dosyalarının nasıl hazırlanacağına ilişkin detaylı bilgilere www.aku.edu.tr web sayfasında
yer verilecektir. Başvurular Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacaktır.
GENEL AÇIKLAMALAR:
1. Yabancı Ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin (lisans ve yüksek lisans YÖK tarafından, doktora ÜAK
tarafından) onaylanmış olması şarttır.
2. Adayların 657 Sayılı Kanunun 48.maddesinin tüm şartlarını taşıyor olmaları gerekmektedir.
3..Öğretim üyesi kadrolarına müracaat edecek adayların aranan koşullara uyup uymadığı “Afyon Kocatepe
Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanmalarda Aranacak Asgari Kriter”e istinaden Üniversitemizce
oluşturulacak “Akademik Değerlendirme Kurulu” tarafından incelenecek olup, bu inceleme sonucunda aranan
koşulları taşıdığı tespit edilen adayların müracaatları kabul edilecektir.
4. Başvuran adayların koşullarının sonradan uygun olmadığının anlaşılması halinde atamaları yapılmayacak ve iptal
edilecektir.
5. Başvuru süresi bu ilanın ulusal gazetede yayım tarihinden itibaren 15 gün olup, başvuru evrakları geri iade
edilmeyecektir. Başvurular şahsen yapılacaktır. Son başvuru günü en geç saat 17:00 ‘ye kadar başvuru
yapılabilecektir.
6. Adaylar ilan edilen kadrolardan sadece bir tanesine başvuru yapabilirler.
7. Başvuruların kabulünde 2547 sayılı Kanun’un 35. Maddesi uyarınca eş durumu ve sağlık mazeretleri hariç olmak
üzere mecburi hizmet yükümlülüğü devri teklifi yapılamadığı hususu da dikkate alınacaktır. Mecburi hizmet
yükümlülüğü bulunan adayların eş durumu ve sağlık mazeretlerine ilişkin Üniversitemiz web sitesindeki ilan
duyurumuz içeriğinde bulunan Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı yazısında belirtilen belgeleri de Rektörlüğümüze
sunması gerekmektedir.
8. Üniversitemiz irtibat numaraları: 0 272 444 03 03 Dahili: 10350-10351
 Başvuru Adresi: A.K.Ü. Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Gazlıgöl Yolu, Afyonkarahisar
BİRİMİ BÖLÜMÜ ANABİLİM DALI UNVANI DERECE ADEDİ AÇIKLAMA
Bolvadin
Uyg.Bil.Y.O.
Yönetim
Bilişim
Sistemleri
Yönetim Bilişim
Sistemleri
Dr.Öğr.Üyesi 4 3 Yönetim Bilişim
Sistemleri, Bilgi
Teknolojileri, Bilgisayar
Programcılığı, Bilişim
Teknolojileri, İletişim
Teknolojileri, Endüstri
Mühendisliği, Karar
Destek Sistemleri,
İşletme Mühendisliği
alanlarından birinde
doktora yapmış olmak.
Dinar
Uyg.Bil.Y.O.
Acil Yardım
ve Afet Yön.
Acil Yardım ve
Afet Yön.
Dr.Öğr.Üyesi 5 3 Afet ve Acil Durum
Yönetimi, Acil Yardım,
Afet Yönetimi, Afet
Eğitimi ve Yönetimi
alanlarından birinde
doktora yapmış olmak
veya bu alanlarla ilgili
doktora tezi
tamamlamış olmak. 
Dinar
Uyg.Bil.Y.O.
İş Sağlığı ve
Güvenliği
İş Sağlığı ve
Güvenliği
Dr.Öğr.Üyesi 4 3 İş Sağlığı ve Güvenliği,
İş Güvenliği ve İşçi
Sağlığı alanlarından
birinde doktora yapmış
olmak veya bu
alanlardan birinde
doktora tezi
tamamlamış olmak.
Sandıklı
Uyg.Bil.Y.O.
Çocuk
Gelişimi
Çocuk Gelişimi Dr.Öğr.Üyesi 4 2 Çocuk Gelişimi ve
Eğitimi, Aile
Çalışmaları, Okulöncesi
Eğitimi, Eğitim
Bilimleri, Sınıf
Öğretmenliği
alanlarından birinde
doktora yapmış olmak.
Sandıklı
Uyg.Bil.Y.O.
Sosyal
Hizmetler
Sosyal Hizmetler Dr.Öğr.Üyesi 5 2 Sosyal Hizmetler,
Sosyoloji, Çalışma
Ekonomisi, Çocuk
Gelişimi, Psikiyatri,
Özel Eğitim, Rehberlik
ve Psikolojik
Danışmanlık, Din
Psikolojisi alanlarından
birinde doktora yapmış
olmak.
T.C.  AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN  ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI İLANI 4k-ultrahd-turk-bayraklari-resimleri-4
http://pylsmpltfrm.yetkin-forum.com

T.C. AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI İLANI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Araştırma ve Uygulama Hastanesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı
» BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN SÖZLEŞMELİ (4/B) PERSONEL ALIM İLANI
» ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜ 2018 YILI SÖZLEŞMELİ PERSONEL (4/B) ALIMI İLANI
» ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN
» ANKARA ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL İLANI