ALASEHİR MESLEK YÜKSEK OKULU MEZUNLARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALAŞEHİR MESLEK YÜKSEK OKULU MEZUNLARI PORTALI

AnasayfaEtkinlikleriGaleriSSSAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
MEZUN ARKADAŞLARI BİLGİLENDİRMEK İÇİN KURULMUŞTUR RESMİ BİR BAĞI YOKTUR
KISAYOLLAR
  1. KPSS HAZIRLIK DÖKÜMAN
  2. MEMUR ALIM İLANLARI
  3. GÜNCEL HABERLER
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  uzaktan eğitim hakkında Sıkça Sorulan Sorular
AŞK MESAJLARI Icon_minitimeSalı 23 Şub. 2021, 09:42 tarafından Admin

» Online Vize Sınavı Tarihleri Belirlendi
AŞK MESAJLARI Icon_minitimeSalı 07 Nis. 2020, 22:39 tarafından Admin

» #EVDEKALMADA ÜCRETSİZ İNCELENECEK SİTE VE ÖNERİLER
AŞK MESAJLARI Icon_minitimeÇarş. 01 Nis. 2020, 18:42 tarafından Admin

» ÇEŞİTLİ YAZI/SLAYT/DÖKÜMANLAR
AŞK MESAJLARI Icon_minitimePtsi 30 Mart 2020, 22:18 tarafından Admin

» Koronavirüs (Covid 19) hakkında sıklıkla sorulan sorular ve cevapları
AŞK MESAJLARI Icon_minitimePtsi 30 Mart 2020, 20:53 tarafından Admin

» COVID 19 virüsü nedeniyle, Bahar Dönemi sınav takvimi aşağıdaki şekilde düzenlenmiştir.
AŞK MESAJLARI Icon_minitimePtsi 30 Mart 2020, 20:37 tarafından Admin

» Ara (Vize) Sınavları ile İlgili Duyuru
AŞK MESAJLARI Icon_minitimePtsi 30 Mart 2020, 20:28 tarafından Admin

» COVID-19 Genel Bilgiler
AŞK MESAJLARI Icon_minitimeSalı 17 Mart 2020, 21:53 tarafından Admin

» CoronaVirus Propagation Dashboard
AŞK MESAJLARI Icon_minitimeÇarş. 19 Şub. 2020, 20:32 tarafından Admin

» 2019 Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı - 3 - BAŞVURU
AŞK MESAJLARI Icon_minitimePaz 06 Ekim 2019, 11:30 tarafından Admin

» EĞİTİMLE İLGİLİ SÖZLER
AŞK MESAJLARI Icon_minitimePaz 06 Ekim 2019, 11:29 tarafından Admin

» İŞKUR üzerinden 30 Belediye ve kamu kurumu KPSS'siz 380 personel alımı yapacak!
AŞK MESAJLARI Icon_minitimePtsi 16 Eyl. 2019, 00:31 tarafından Admin

» KYK yurt başvuru kayıtları nasıl yapılır?
AŞK MESAJLARI Icon_minitimeC.tesi 07 Eyl. 2019, 11:40 tarafından Admin

» 2019-DGS: Tercihlerin Alınması
AŞK MESAJLARI Icon_minitimeÇarş. 21 Ağus. 2019, 12:35 tarafından Admin

» Nasıl Öğrenci Olabilirim A T A T Ü R K Üniversitesi Açıkögretim
AŞK MESAJLARI Icon_minitimeSalı 13 Ağus. 2019, 22:08 tarafından Admin

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde ALASEHİR MESLEK YÜKSEK OKULU MEZUNLARI adresi saklayın ve paylaşın

AŞK MESAJLARI

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

AŞK MESAJLARI Empty
MesajKonu: AŞK MESAJLARI   AŞK MESAJLARI Icon_minitimeCuma 11 Mart 2011, 14:53

• Tozludur Yolları,Tatlı Dilleri,Gönlümde Tütüyor,Yurdun Elleri.. Tozludur Yolları,Tuzlu Gölleri,Gözümde Tütüyor, Karaman Elleri...

AŞK MESAJLARI Untitled

• Ne paranın delisi ne hayatın gölgesi, ne kızların bekçisi ne silahın tetıkçisi olduk biz. Gönlümüzün efesi ortamların delisi, dostlarımızın kölesi olduk biz.

• Bizim sözümüz dosta tatlı düşmana kurşundur. Namerte hançer merte candır. Canımız dosta feda düşmana beladır. Dostluğumuz yücedir ölümüne kadar alınıp satılamaz.

• Gözleri kanlı elleri nasırlı, çekmiş kafayı yürüyor bir delikanlı, bakışları belalı hayata küsmüş ama DOSTLARINA sevdalı çünkü o bir KARAMANLI

• Paketimdeki son sigarayla silahımdaki son kurşunu senin için ayırdım. Seni düşündüğüm zaman son sigarayı yakarım. Seni unuttuğum zaman son kurşunu kafama sıkarım.

• Duanla dogmadım ki bedduanla öleyim.

• Gülüşüne ömrümü böldüğüm bebişim. Gülümseki kalksın efkarı kalbimin. Yüreğime can gelsin ömrüme bahar. Haydi can dediğim birtanem. Gülümse ben göremesemde hissedeyim.

• Sen beni benim seni sevdiğim kadar sev ki ,ben senin beni benim seni sevdiğim kadar sevdiğini bileyim.

• Ruhu ve bedeni bu dunyaya ait olmayanlara tanrının bir lutfudur bir ikramıdır aşk.

• Sen Allah'a dilenen bir dilek, gözlere uzanan ellerimsin. Sen gözlerimden süzülen yaş, tek düşüncem hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, sen her gece rüyama giren biricik sevgilimsin.

• Seven çeker acısını sevmeyen ne bilsin. Bana aşktan söz etme sevmek kim sen kimsin !

• Korkum sevmek degil sevipte ayrımak. Korkum kurşun yemek değil kalleşçe vurulmak. Korkum ölüm değil sevdiğim tarafından unutulmak...

• Ölümü yalnızlıktan daha çok sevmişim meğerse... Mezarım beni o gün terkettiğin yerde!

• YIKILMIŞ BAHTIMIN EN GÜZEL DALI, 'AH!' ÇEKİP AĞLIYOR KARA SEVDALI. YOK OLMUŞ ÜMİDİ KIRILMIŞ, ÖLÜMÜ BEKLİYOR KARA SEVDALI.

• Sönmesin gönlümün ümit çırası, nasılsa cehennem senden sonrası, bendeyse sevipte yanma sırası, küllere dönsemde ateşim sen ol.

• Sanmaki aşkınla delirdim. Şimdi nefretin bağrımda hançer misali gezerim. Bu satırları okursan çok iyi anlarsın beni. Nefretimsin artık sevdiğim değil!

• Benim incimdin. Parıldayan masum güzelliğinle seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. Ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

• Issız çölde bir yudum suyu dünyalara değişmeyen biri gibi ya da yağmuru unutmuş toprağın bulutlara yalvarışı gibi sessizce ama YÜREKTEN ÖZLEDİM SENİ.

• BİR CAN DEDİM SENİ TARİF ETTİLER.BİR YUDUM SEVDA DEDİM ONDA VAR DEDİLER.DOST DEDİM ÖMÜR BOYU DEDİLER YÜREĞİ YANIK SEVDAYA SADIK SEVGİYE LAYIK SENİ GÖSTERDİLER.

• SABIR SUSKUNLUK DEĞİL İŞİTİLMEYEN FERYATTIR.SEVGİDE ÖZGÜRLÜK SAYGIDA MECBURİYET VARDIR.SEVMEK BELKİ BİR ŞEYDİR.AMA SEVİLDİĞİNİ BİLMEK ÇOK SEYDİR.

http://pylsmpltfrm.yetkin-forum.com

AŞK MESAJLARI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ASKER MESAJLARI
» DOSTLUK MESAJLARI
» DOSTLUK MESAJLARI
» EVLİLİK MESAJLARI
» Kandil Mesajlari