ALASEHİR MESLEK YÜKSEK OKULU MEZUNLARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ALAŞEHİR MESLEK YÜKSEK OKULU MEZUNLARI PORTALI

AnasayfaEtkinlikleriGaleriSSSAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
MEZUN ARKADAŞLARI BİLGİLENDİRMEK İÇİN KURULMUŞTUR RESMİ BİR BAĞI YOKTUR
KISAYOLLAR
  1. KPSS HAZIRLIK DÖKÜMAN
  2. MEMUR ALIM İLANLARI
  3. GÜNCEL HABERLER
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  uzaktan eğitim hakkında Sıkça Sorulan Sorular
SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ SINAV DUYURUSU Icon_minitimeSalı 23 Şub. 2021, 09:42 tarafından Admin

» Online Vize Sınavı Tarihleri Belirlendi
SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ SINAV DUYURUSU Icon_minitimeSalı 07 Nis. 2020, 22:39 tarafından Admin

» #EVDEKALMADA ÜCRETSİZ İNCELENECEK SİTE VE ÖNERİLER
SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ SINAV DUYURUSU Icon_minitimeÇarş. 01 Nis. 2020, 18:42 tarafından Admin

» ÇEŞİTLİ YAZI/SLAYT/DÖKÜMANLAR
SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ SINAV DUYURUSU Icon_minitimePtsi 30 Mart 2020, 22:18 tarafından Admin

» Koronavirüs (Covid 19) hakkında sıklıkla sorulan sorular ve cevapları
SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ SINAV DUYURUSU Icon_minitimePtsi 30 Mart 2020, 20:53 tarafından Admin

» COVID 19 virüsü nedeniyle, Bahar Dönemi sınav takvimi aşağıdaki şekilde düzenlenmiştir.
SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ SINAV DUYURUSU Icon_minitimePtsi 30 Mart 2020, 20:37 tarafından Admin

» Ara (Vize) Sınavları ile İlgili Duyuru
SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ SINAV DUYURUSU Icon_minitimePtsi 30 Mart 2020, 20:28 tarafından Admin

» COVID-19 Genel Bilgiler
SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ SINAV DUYURUSU Icon_minitimeSalı 17 Mart 2020, 21:53 tarafından Admin

» CoronaVirus Propagation Dashboard
SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ SINAV DUYURUSU Icon_minitimeÇarş. 19 Şub. 2020, 20:32 tarafından Admin

» 2019 Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı - 3 - BAŞVURU
SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ SINAV DUYURUSU Icon_minitimePaz 06 Ekim 2019, 11:30 tarafından Admin

» EĞİTİMLE İLGİLİ SÖZLER
SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ SINAV DUYURUSU Icon_minitimePaz 06 Ekim 2019, 11:29 tarafından Admin

» İŞKUR üzerinden 30 Belediye ve kamu kurumu KPSS'siz 380 personel alımı yapacak!
SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ SINAV DUYURUSU Icon_minitimePtsi 16 Eyl. 2019, 00:31 tarafından Admin

» KYK yurt başvuru kayıtları nasıl yapılır?
SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ SINAV DUYURUSU Icon_minitimeC.tesi 07 Eyl. 2019, 11:40 tarafından Admin

» 2019-DGS: Tercihlerin Alınması
SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ SINAV DUYURUSU Icon_minitimeÇarş. 21 Ağus. 2019, 12:35 tarafından Admin

» Nasıl Öğrenci Olabilirim A T A T Ü R K Üniversitesi Açıkögretim
SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ SINAV DUYURUSU Icon_minitimeSalı 13 Ağus. 2019, 22:08 tarafından Admin

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde ALASEHİR MESLEK YÜKSEK OKULU MEZUNLARI adresi saklayın ve paylaşın

SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ SINAV DUYURUSU

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ SINAV DUYURUSU Empty
MesajKonu: SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ SINAV DUYURUSU   SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ SINAV DUYURUSU Icon_minitimePerş. 20 Eyl. 2018, 20:35

.T.C.
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam
edilmek üzere, 31/12/2008 tarih ve 27097 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanan “Kamu Kurum ve
Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına
İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik” in 8 inci maddesi uyarınca, İçişleri Bakanlığı Bilgi
İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilecek yazılı ve sözlü sınav başarı sırasına göre 15
(onbeş) Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır.
I- BAŞVURU ŞARTLARI
A-GENEL ŞARTLAR (NİTELİKLER)
a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak,
b) Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği,
elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği
bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki
yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,
c) (b) bendinde belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik
bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji
üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara
denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından
mezun olmak (aylık brüt sözleşme ücret tavanının 2 katı ödenecek pozisyonlardan biri için
başvurabileceklerdir),
ç) Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli
ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçmeyecekler için en
az üç (3) yıllık, diğerleri için en az beş (5) yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak, (Mesleki
tecrübenin belirlenmesinde; bilişim personeli olarak 657 sayılı Kanuna tabi kadrolu veya aynı
Kanunun 4’üncü maddesinin (B) bendi ya da 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye tabi
sözleşmeli statüdeki hizmetler ile özel kesimde sosyal güvenlik kurumlarına prim ödenmek
suretiyle işçi statüsünde bilişim personeli olarak geçtiği belgelenen hizmet süreleri dikkate
alınır),
d) Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi
olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek,
e) Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf
askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya ertelenmiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

DETAYLAR
http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?5600c122-bcff-4143-a187-89fa4df3a358
http://pylsmpltfrm.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» T.C. GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI YÜKSEK ÖĞRENİM KREDİ VE YURTLAR KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SÖZLEŞMELİ YURT YÖNETİM PERSONELİ ALIMI SINAV DUYURUSU
» YÜKSEK ÖĞRENİM KREDİ VE YURTLAR KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SÖZLEŞMELİ DİYETİSYEN, PSİKOLOG, BÜRO PERSONELİ VE DESTEK PERSONELİ (ŞOFÖR) ALIM DUYURUSU
» T.C. İÇİŞLERİ BAKANLIĞI MERKEZ VE TAŞRA TEŞKİLATINDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE SÖZLEŞMELİ 4/B PERSONEL ALIMINA İLİŞKİN GİRİŞ(SÖZLÜ) SINAV DUYURUSU
» SÖZLEŞMELİ SPOR UZMANI VE SÖZLEŞMELİ ANTRENÖR ALIMI DUYURUSU
» Adli Tıp Kurumu Sözleşmeli Personel İstihdamı Sınav İlanı